Сульфат Амонію

Добриво фізіологічно кисле, підкисляє ґрунт та поліпшує рухомість і доступність культурам сполук фосфору, калію та мікроелементів, що є цінним, особливо, на чорноземних карбонатних лужних ґрунтах, каштанових ґрунтах та сіроземах.

Добриво гранульоване сульфат амонію

Високоефективне азотно-сірчане добриво, що забезпечує ефективність вирощування основних сільськогосподарських культур, регулює ріст вегетативної маси, підвищує життєздатність рослин, збільшує якість та врожайність культур.

Високу якість добрива сульфат амонію нашого виробництва підтверджують висновки експертної компанії  SGS, українські лабораторії, авторитетні сільськогосподарські підприємства України.

Живлення

Наявність сірки в добриві сприяє кращій доступності для рослин таких елементів, як фосфор, калій, кальцій, магній та ін. з ґрунту.

Форма

Завдяки округлій та рівномірній формі гранули забезпечується ефективність внесення (дальність внесення), тим самим зменшуючи витрати палива, ресурсу техніки, робочої сили

Універсальність

Спеціальна формуляція з коректором pH (6.5-7.5 %) дозволяє використовувати Гранульований СУЛЬФАТ АМОНІЮ на всіх типах грунтів.

Якість

Стійка гранула гарантує якість та простоту внесення.

Азот (N 21%) міститься в амонійній формі, добре доступний рослинам, мало рухомий, не випаровується і не вимивається з ґрунту, як, наприклад, селітра (нітратна форма). Він майже цілком засвоюється кореневою системою (на 90—95%). І найголовніше – не призводить до занітрачування ґрунту на відміну від інших типів азотних добрив.

Сірка (S 24 %) підвищує стійкість рослин до посухи, ураження хворобами, сприяє збільшенню відсотка білка і клейковини в пшениці, вмісту олії в соняшнику, сої та ріпаку.

При внесенні добрива на кислих ґрунтах (дерново-підзолистих) рекомендується вносити сульфат амонію зі стабілізованим рН.

Сільськогосподарські культури не дають доброго врожаю без достатнього живлення сіркою. Капуста особливо чутлива до такого дефіциту.

Агрономи “ГРАН ФОРМАТ” рекомендують звернути Вашу увагу на тривожні симптоми:

– сповільнений загальний розвиток Капусти;

– пригнічене формування голівок;

– ознаки наявності грибкових хвороб;

– листя має бліде, пожовкле забарвлення;

– проявляються загальні симптоми дефіциту азоту.

Це ознаки дефіциту Сірки. Якщо це не виправити, гарного врожаю не буде.

Чудовим джерелом сірки для Капусти є Сульфат Амонію. Він містить високий відсоток сірки в легкодоступній для рослин формі. Застосування цього добрива гарно підвищує масу качанів і покращує якість продукції.

Фахівці “ГРАН ФОРМАТ” нададуть Вам вичерпну інформацію щодо технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію на посівах Капусти та обґрунтують економічну складову.

Правильна відповідь – Так.

Сульфат амонію, виробництва “ГРАН ФОРМАТ”, є високоефективним азотно-сірчаним мінеральним добривом що містить 21% азоту в амонійній формі та найбільший відсоток вмісту сірки в порівнянні з іншими комплексними добривами — не менше 24 %. Легкодоступна для рослини форма елементів добрива починає засвоюватися одразу після внесення.

Азот – основний елемент росту. За його нестачі послаблюється ріст картоплі, знижується урожайність бульб і вміст крохмалю. Нестача азоту спричиняє інтенсивніше поглинання хлору, що викликає передчасне відмирання листя, зменшення кількості та розміру бульб. Сірка підвищує засвоєння азоту та запобігає накопиченню нітратів. Симптоми нестачі сірки схожі з симптомами, які з’являються при нестачі азоту. Усі листки мають блідо-жовте забарвлення та менші за розміром у порівнянні із здоровими листками. Молоді листки мають яскраво жовте забарвлення. Не слід плутати із дефіцитом заліза, при якому з’являються схожі симптоми, однак прожилки листя при цьому залишаються зеленими.

В Україні сульфат амонію виробляється у великих обсягах, проте гарантовано якісний продукт Вам пропонує виробник мінеральних добрив “ГРАН ФОРМАТ”. Фахівці компанії нададуть Вам вичерпну інформацію щодо технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію при вирощуванні картоплі та обґрунтують економічну складову.

Наслідками дефіциту сірки для пшениці є зниження врожайності та значне погіршення якості врожаю, зменшення вмісту протеїну в зерні. Кількість зерен і розмір зменшується, пригнічується синтез амінокислот.

Виробник мінеральних добрив “ГРАН ФОРМАТ” рекомендує звернути увагу на колір молодих листків і стебла рослин. При дефіциті сірки листки спочатку стають світло-зеленими, потім жовтими з легким червоним відтінком. Стебла тоншають, дерев’яніють, стають ламкими і жорсткими.

Для запобігання появі таких симптомів радимо вносити гранульоване добриво виробництва “ГРАН ФОРМАТ” СУЛЬФАТ АМОНІЮ. Воно є високоефективним азотно-сірчаним мінеральним добривом, що містить 21% азоту в амонійній формі та 24% сірки. Використання цього добрива сприяє формуванню здорової зеленої листостеблової маси, рівномірному дозріванню, більш ефективному використанню азоту культурою, поліпшенню вмісту білка у зерні.

Фахівці “ГРАН ФОРМАТ” нададуть Вам вичерпну інформацію щодо технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію на посівах пшениці з урахуванням Ваших умов.

Симптоми дефіциту сірки схожі з дефіцитом азоту. Відмінність між ними у тому, що прояви нестачі сірки виникають на молодих листках. Тобто ознаки дефіциту азоту частіше проявляються на нижніх листках а дефіциту сірки — на верхніх. Рослина блідне, стебла потоншені, змінюється колір до жовтувато-зеленого.

При спостеріганні таких симптомів виробник мінеральних добрив “ГРАН ФОРМАТ” рекомендує вносити гранульоване добриво СУЛЬФАТ АМОНІЮ. Воно є високоефективним азотно-сірчаним мінеральним добривом, що містить 21% азоту в амонійній формі та 24% сірки. При застосуванні добрива сірка підвищує засвоєння азоту, а також запобігає витягуванню рослин і їх поляганню. Відбувається краще укорінення культури, поліпшується цвітіння, покращується рівномірне дозрівання, досягається оптимальна якість врожаю зерна і вмісту олії в насінні.

Фахівці “ГРАН ФОРМАТ” нададуть Вам вичерпну інформацію щодо технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію та обґрунтують економічну складову.

Потенціал сучасних сортів та гібридів цукрових буряків високий як за урожайністю, так і за цукристістю. Проте реалізація цього потенціалу можлива за умови правильного використання добрив. Виробник мінеральних добрив “ГРАН ФОРМАТ” рекомендує вносити гранульоване азотно-сірчане мінеральне добриво СУЛЬФАТ АМОНІЮ (N21%, S24%) для отримання стабільних врожаїв.

Найважливіший елемент для цукрових буряків – це азот. При вегетації оптимальне живлення азотом сприяє швидкому формуванню високо адаптивного листкового апарату рослин. Сірка підвищує засвоєння рослиною азоту та запобігає накопиченню його надлишків. Застосування СУЛЬФАТА АМОНІЮ сприяє збільшенню маси коренеплодів та інтенсивному накопиченню цукру.

Технологія вирощування цукрового буряка залежить від багатьох факторів: сівозміни, стійкості гібридів до патогенів, живлення рослин і погодних умов. Єдиної схеми захисту, яка буде працювати з року в рік, не існує. Тому звертайтеся за консультацією до агрономів виробника добрив “ГРАН ФОРМАТ”, і Ви отримаєте вичерпну інформацію щодо оптимальної технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію на посівах цукрових буряків з урахуванням Ваших умов.

Зворотній зв’язок

У Вас залишились запитання? Будь ласка, зателефонуйте нам:

ТОВ «ГРАН ФОРМАТ»

Український виробник азотно-сірчаного мінерального добрива СУЛЬФАТ АМОНІЮ ГРАНУЛЬОВАНОГО.

З ПОНЕДІЛКА ПО П’ЯТНИЦЮ

09:00 – 18:00

СУБОТА ТА НЕДІЛЯ

ЗАЧИНЕНО