Виробництво

 – м. Олешки Цюрупинського району, Херсонської області 

 – с. Хащувате, Гайворонського району, Кіровоградської області.

 

Виробничі потужності підприємства складають 3 тис.тон готової продукції на місяць.

Процес виробництва добрив «ГРАН ФОРМАТ» строго відповідає нормам і вимогам сучасної регламентної документації, європейським стандартам якості та супроводжується необхідними сертифікатами.

Ми зацікавлені у налагодженні співробітництва із дистриб’юторами з питань постачання гранульованого сульфату амонію власного виробництва для сільгоспвиробників на взаємовигідних умовах.

Наше виробництво базується на методі компактування (пресування) кристалу без додавання допоміжних зв’язуючих речовин. Дана технологія є безвідходною та екологічно-безпечною. Метод дозволяє зберегти всі агрохімічні показники сировини, яка виробляється на хімічних та коксохімічних підприємствах, без змін її хімічного складу.

Для  процесу виробництва ретельно відбирається та контролюється якість сировини, яка зберігається в спеціалізованих складських приміщеннях без сторонніх домішок та доступу вологи.

Виробничі лінії нашого підприємства оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, управління яким здійснюється виключно досвідченими кваліфікованими фахівцями, які досконало володіють усіма навичками і знаннями процесу виробництва сучасних мінеральних добрив.

Зворотній зв’язок

У Вас залишились запитання? Будь ласка, зателефонуйте нам:

ТОВ «ГРАН ФОРМАТ»

Український виробник азотно-сірчаного мінерального добрива СУЛЬФАТ АМОНІЮ ГРАНУЛЬОВАНОГО.

З ПОНЕДІЛКА ПО П’ЯТНИЦЮ

09:00 – 18:00

СУБОТА ТА НЕДІЛЯ

ЗАЧИНЕНО